Narzędzia i materiały budowlane

Bricomarché wprowadza program lojalnościowy, w ramach którego rozdaje e-bony na zakupy

Program „skanujesz – zyskujesz” jest częścią nowej strategii omnichannel, której sieć Bricomarché skutecznie wprowadza od tego roku. Naszym celem jest zapewnienie klientom jak największej swobody w dokonywaniu zakupów, łatwego dostępu do oferty produktowej, promocji i nowości, które są dostępne zarówno na tradycyjnych, jak i wirtualnych półkach w naszych sklepach.

Aby wziąć udział w inicjatywie, musisz mieć kartę plastikową lub wirtualną w aplikacji mobilnej Bricomarche. Musisz również wyrazić zgodę na udział w akcji, a następnie, przy każdym zakupie w dowolnym stacjonarnym sklepie sieci, musisz zeskanować tę kartę.

Klienci Bricomarché otrzymują e-bony o wartości 30 zł po zrealizowaniu zakupów na łączną kwotę 300 zł, a kolejne e-bony po kolejnych zakupach o wartości 1000 zł. Każdy klient może otrzymać nieograniczoną liczbę e-bonów. E-bony są aktywowane w aplikacji lub na stronie mejo.bricomarche.pl po 14 dniach od osiągnięcia odpowiedniej wartości zakupów. E-bony można wykorzystać w stacjonarnym sklepie Bricomarché, który jest ustawiony w profilu klienta, w terminie do 60 dni od ich wygenerowania, niezależnie od wartości koszyka zakupowego.