Poradnik

E.Leclerc oraz SPAR pokazały swoją ofertę na Wielkanoc!

Przed świętami sklepy E.Leclerc postawiły na zachowanie tradycji. W najnowszej gazetce promocyjnej E.Leclerc można znaleźć bogactwo produktów potrzebnych do przygotowania wielkanocnych specjałów. W ofercie znajduje się regionalna biała kiełbasa za 14,99 zł, twaróg sernikowy w cenie 8,99 zł oraz zajączek z mlecznej czekolady za 2,99 zł. Posiadacze aplikacji Bonus mogą dodatkowo aktywować niższe ceny na produkty takie jak kukurydza, mąka czy filety śledziowe, które są niezbędne na spotkanie przy już wiosennym stole. W najnowszym katalogu E.Leclerc nie brakuje także produktów spożywczych, które są wykorzystywane podczas przygotowywania świątecznych wypieków. W sklepach klienci odnajdą różnorodne rodzaje rodzynek królewskich, żurawiny oraz orzechów włoskich w przystępnych cenach. Do dekoracji ciast dostępne są również czekolady mleczne i gorzkie, a także różne warianty kaw. Oferta sklepów E.Leclerc obowiązuje od 28 marca do 8 kwietnia 2023 roku.

Gazetka Wielkanocna SPAR

Sieć SPAR zachęca klientów do skorzystania z Wielkanocnych ofert, które są dostępne w sklepach do 8 kwietnia. W ramach specjalnego katalogu, można kupić wiele produktów w atrakcyjnych cenach, takich jak biała kiełbasa, jaja, żur, pasztet, łosoś, majonez, masło, warzywa, sery, nabiał, wędliny, ryby, przetwory, oleje, słodycze, bakalie, kawa i napoje. Reklama kampanii jest widoczna na billboardach, plakatach i w lokalnych stacjach radiowych.

Oferujemy rozległy wybór promocji i jednocześnie zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej inicjatywy lojalnościowej, w której klienci gromadzą znaczki za zakupy, a następnie wymieniają je na oryginalne produkty marki vivo z rabatem do 81%. W ramach tej akcji, klienci mogą teraz nabyć wysokiej jakości garnki i patelnie vivo od Villeroy&Boch. Nasze działania mają na celu zwiększenie możliwości biznesowych naszych partnerów detalicznych - polskich, niezależnych przedsiębiorców - podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.